Статті

Позначення сепаратора в підшипниках Koyo
Сепаратори в підшипниках Koyo позначаються наступними літерами:FG - поліамідний сепаратор армований скловолокном, FY - масивний латунний сепаратор центрований по тілах кочення, MG - поліамідний сепаратор армований скловолокном, RO - масивний латунний сепаратор центрований по зовнішньому кільцю
Для чого потрібні кільця на генераторних підшипниках
Кільця (одне або два) потрібні для запобігання провертання підшипника в посадковому місці кришки генератора. Також в кришці можуть бути встановлені гумові кільця, гофровані сталеві пружини або пластмасові склянки. Це потрібно для того щоб не розбивалося посадкове місце в кришці.
Закриті підшипники
У маркувані підшипника букви RS,2RS,D,DDU означають що підшипник закритий з одного або двох сторін захисними кільцями з синтетичного каучуку з опорним елементом із сталевого листа, а Z або ZZ просто з сталевого листа без каучуку. У підшипників з маркуванням 2RS або DDU обороти менше ніж у підшипників з ZZ.
Підшипники Koyo
Японський виробник. Високоточні підшипники, компоненти і комплектуючі, що випускаються головним чином для автомобільної промисловості. Висока якість, більш доступні ніж у SKF і FAG ціни. За обсягами виробництва компанія займає п'яте місце в світі серед підшипникових гігантів.

Показано з 1 по 4 з 6 (всього 2 сторінок)